Działka rolna Bogaczewo
Bogaczewo, warmińsko-mazurskie
- 1 200 000 zł
- 197 970 m²
- 6,06 zł/m²
Marek Buczyński
Skontaktuj się
Działka rolna Bogaczewo
Bogaczewo, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka rolna Bogaczewo
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 200 000 zł 197 970 m² 6,06 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 200 000 zł (6,06 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: rolna, 197 970 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski, pusta, zalesiona
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 147-1060
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bogaczewo, Giżycko, giżycki, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka rolna o pow. 19 797 ha.
Grunty rolne położone we wsi Gorazdowo obręb Bogaczewo.
Działka W bliskim położeniu drogi krajowej Giżycko - Ryn.
Nieruchomość składa się z 3 działek o różnych numerach geodezyjnych. W skład gruntów wchodzą grunty orne, grunty zadrzewione i zakrzewione, łąki trwałe, nieużytki i lasy. (...)
600 663...
600 663 666