Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Bogaczewo - Ogłoszenia sprzedaży działek

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

155 000 zł1 517 m² 102,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Jezioro Boczne, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 516 m² 104,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł5 549 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka z warunkami zabudowy położona jest w Bogaczewie. Działka numer 90/2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 184 m² 116,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną nr 36/3 o powierzchni 3184 m oraz udział w drodze (działka nr 36/7), położone w miejscowości Bogaczewo, gm. Giżycko. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

262 575 zł1 945 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działka położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Bogaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 347 m² 107,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg. Działka o powierzchni 1347.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki mają wydane warunki zabudowy. Nowy kompleks działek w Bogaczewie. Powierzchnia działek od 1000.

Szczegóły ogłoszenia

236 544 zł1 792 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

iuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działki położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Bogaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 865 m² 157,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bogaczewo to miejsce, w którym łatwo zwolnić tempo i złapać oddech. Na sprzedaż działka mieszkaniowa (siedlisko) o powierzchni 2865 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 726 m² 17,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Bogaczewo Powierzchnia: 2726 m2 Działka budowlana Bogaczewo o powierzchni: 2726 m2 z budynkiem podpiwniczonym o powierzchni 65 m2 na działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 961 m² 168,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo to miejsce, w którym natura gra pierwsze skrzypce każdego dnia. Na sprzedaż jest działka o powierzchni 2961 m , położona w tej malowniczej wsi w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 514 m² 98,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł2 006 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej W bogaczewie, gmina morąg Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 326/10 , położona w miejscowości Bogaczewo , gmina Morąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

161 000 zł2 006 m² 80,26 zł/m²

 

 

 

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

230 000 zł3 135 m² 73,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,3135 ha w okolicy jeziora Niegocin obręb Bogaczewo, gmina Giżycko Wyjątkowa działka ze starodrzewem zlokalizowana na wzniesieniu z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

64 900 zł932 m² 69,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 : /orneta Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

950 000 zł2 795 m² 339,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2795 m2 pod budowę dwóch domów mieszkalnych przy porcie Zielona Przystań na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Bogaczewo, gmina Giżycko Działka zabudowana (letniskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł5 200 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzyłeś o cudownej działce nad jeziorem to oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Firma Fine Properties ma ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

144 960 zł3 020 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Bogaczewie nad jeziorem Narie, gmina Morąg, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 3020m2 o regularnym kształcie i dojazdem utwardzoną drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

280 000 zł3 135 m² 89,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną 3135m w Bogaczewie (zdj. nr.1 działka nr 614). Działka w odległości ok. 500 m od jeziora Niegocin. W pobliżu port jachtowy z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

117 200 zł2 040 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka nr 326/22 o powierzchni 2040 m2 wchodząca w skład działek budowlanych osiedla. Położona w bliskiej odległości ok. 400 m od południowo-zachodniego brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość znajduje się w Bogaczewie k.Giżycka, przy powiatowej drodze w odległości około 22 km od Mikołajek i około 10 km od Giżycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

39 000 zł1 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w cenie 39 zł/m2. Cena za całość 39000 zł. Nieruchomość znajduje się w Bogaczewie k.Giżycka, przy powiatowej drodze w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

90 780 zł3 026 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości amelia oferują do sprzedaży nie zabudowaną działkę, zlokalizowaną w miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg. Działka o powierzchni 3026 m2, objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

85 000 zł1 003 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Nieruchomości amelia oferują do sprzedaży nie zabudowaną działkę, zlokalizowaną w malowniczo położonej miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg nad jeziorem narie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

69 000 zł2 200 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-